Tedarikçi Ol

firsatca.com Dijital Medya Uzmanlarının oluşturmuş olduğu E-Ticaret Sitesidir. Facebook,İnstagram,Google ve Twitter reklam çalışmaları yapmaktadır.

Sizde ürünlerinizi firsatca.com sitesi ve Sosyal Medya kitlemiz ile satışlar yapmak istermezmisiniz?

firsatca.com 'un tedarikçisi olmak ister misiniz?

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak ürünleri temin etmek için büyük bir tedarikçi ağıyla iş Ortaklığı & Partnerliği yapıyoruz. Sürekli olarak ürün çeşitliliğimizi arttırmak için, işbirliği yapacağımız yeni tedarikçiler ve üreticilerle birlikte çalışma imkanı oluşturmaya çalışıyoruz.

Tedarikçi adayı olmak için ne yapılması gerekli?

firsatca.com ile ticari iş ortaklığı kurmak isteyen tedarikçilerin taleplerini [email protected] adresine göndermesi gerekmektedir.

Ürün stok, görsel ve fiyat bilgilerini paylaşarak çalışmak istedikleri özellikle belirtilmesi sürecin hızlı ve doğru ilerlemesini sağlayacaktır.

Her gün internetten alışveriş yapmak için yaklaşık 20 Milyon kişi online alışveriş sitelerini tıklamaktadır. firsatca.com hem kendi sitesinde, hemde tüm pazar yerlerinde ürünlerinizi bu kitleye ulaştıracaktır. Pazar olarak Türkiye'nin en büyük hacmine sahip firsatca.com' un bu gücünü sizde mevcut ürünleriniz için kullanın, satışlarınız hızla artsın. 

 

Yükleniyor...